УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ МАГІСТРА
НА ФАКУЛЬТЕТІ БІЗНЕСУ

Нещодавно у Луцькому НТУ на факультеті бізнесу відбувся випуск 119 дипломованих фахівців (53 магістрів заочної форми навчання та 66-денної форми навчання) за спеціальностями «Економіка підприємства», «Логістика», «Менеджмент організацій та адміністрування», «Маркетинг», «Управління інноваційною діяльністю», «Менеджмент інноваційної діяльності», «Управління персоналом та економіка праці», з яких 43 магістри отримали диплом з відзнакою.

Факультет бізнесу впродовж років зберігає лідируючі позиції у вузі за кількістю магістрів. Цього року не виключення, адже така кількість випускників є більшою, ніж на усіх інших факультетах університету разом.

Урочисте зібрання відкрила та привітала студентів з успішним завершенням навчання декан ФБ Надія Віталіївна Хвищун. У цей день в святковій залі університету зібралися рідні та друзі випускників, їхні наукові керівники, завідувачі кафедр, куратори, почесні гості – керівництво вузу та голови державних екзаменаційних комісій.

З теплими словами привітання до молодого покоління звернувся ректор Луцького НТУ, доктор технічних наук, професор Петро Петрович Савчук, який побажав випускникам успіхів в обраній справі, любові в серці та мирного неба над головою. Ректор, як випускник факультету бізнесу за спеціальністю «Управління інноваційною діяльністю», вручив дипломи магістрів з відзнакою випускникам-менеджерам. Серед сузір’я цьогорічних випускників – начальник відділу кадрів Луцького НТУ Князь Віта, начальник інформаційно-обчислюваного центру Луцького НТУ Токарчук Владислав, Селівончик Євгеній, який здобуває диплом магістра по програмі подвійного диплому в університеті Браганса в Португалії, а Климчук Юлія та Ковальчук Юлія – в Люблінській Політехніці в Польщі.

Наступним до вітального слова та для вручення дипломів з відзнакою кращим з кращих випускникам-магістрам спеціальностей «Економіка підприємства», «Маркетинг» та «Управління персоналом» був запрошений проректор з науково-педагогічної роботи – Валентин Іванович Талах, настанови якого були по-батьківськи щирими та мудрими.

Усі випускники-відмінники отримали разом з дипломами грамоти за відмінне навчання, активну участь у науковій та громадській роботі факультету бізнесу.

Привітати магістрів факультету бізнесу Луцького НТУ прийшов перший заступник Луцького міського голови, голова ДЕК спеціальностей «Менеджмент організацій та адміністрування», «Управління інноваційною діяльністю», випускник Луцького НТУ Яковлєв Тарас Володимирович, а також завідувач кафедри економічної та соціальної географії Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, голова ДЕК спеціальностей «Економіка підприємства» та «Логістика», доктор економічних наук, професор Барський Юрій Миколайович.

Теплими та щирими були слова вітання та настанови для магістрів-випускників тих людей, які пліч-о-пліч продовж років йшли поряд з ними та ділилися своїми знаннями, досвідом та, по великому рахунку, віддали їм частину себе – завідувачів кафедр – професора, к.е.н. Морохової Валентини Олександрівни, професора, д.е.н. Ковальської Любов Леонідівни та доцента, д.е.н. Шубалого Олександра Михайловича.

Найбільш хвилюючим моментом свята були слова вдячності професорсько-викладацькому складу факультету бізнесу та настанови випускникам від їх найближчих людей – батьків. Їх любов, безмірна і відкрита, надає сили в періоди розчарувань, надихає під час негараздів, підіймає і бентежить у хвилини радості. Від батьківського колективу на святі виступили мами Гнускова Юлії та Троцької Олени. Лист-подяка надійшов на адресу факультету бізнесу від батьків випускниці спеціальності «Менеджмент організацій та адміністрування» Герус Софії.

Також слово взяли «винуватці свята» – випускники, зокрема, Ірина Джей (спеціальність «Економіка підприємства»), котра тривалий період часу очолювала студентське самоврядування на факультеті. Ірина наголосила, що пишається своєю Alma-mater, подякувала керівництву, педагогічному колективу університету і, звичайно ж, батькам за терпіння, турботу і величезний внесок у їх професійне та особистісне становлення, а також пообіцяла назавжди зберегти у пам'яті студентські роки, проведені у Луцькому національному технічному університеті.

Не обійшлося і без приємних сюрпризів від студентів. Випускники спеціальностей «Маркетинг» та «Менеджмент інноваційної діяльності» привітали свого куратора – Наталю Сергіївну Куцай, в якої 30 січня від тепер подвійне свято – вручення дипломів її студентам та День народження.

Впродовж свята студенти молодших курсів, а також юні гості з Style Dance Academy доповнювали атмосферу справжнього свята веселими пісенними дарунками та динамічними танцями. Дуже гарним доповненням до виступів був захоплюючий фоторяд на екрані створений заступником декана ФБ Юрієм Фесіною.

Справжньою окрасою дійства став виступ нинішньої випускниці спеціальності «Управління інноваційною діяльністю», естрадної зірки Галини Конах, запальна вдача якої виклала посмішку в кожного присутнього в залі, органічно доповнила атмосферу піднесення та щирої радості.

Дорогі Випускники!

Ми випустили Вас у велике життя з вірою та надією в краще, адже всі ці роки наш дружний професорсько-викладацький колектив плекав у Вас паростки професіоналізму, добра та любові, виховував сильну духом людину!

Щиро бажаємо Вам не втрачати амбіцій, наполегливості, студентської легкості, не втрачати енергії і з кожним днем лише примножувати її, не втрачати віру в себе і в свої можливості! З впевненістю ми відкриваємо для Вас двері в майбутнє і бажаємо досягти всіх поставлених цілей!

Щиро ваш, факультет бізнесу!