УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ
МАГІСТРАМ ФАКУЛЬТЕТУ ОБЛІКУ ТА ФІНАНСІВ

В останню суботу січня 2016 року в Луцькому національному технічному університеті відбувся урочистий захід з нагоди вручення дипломів випускникам-магістрам факультету обліку та фінансів.

Урочистості з нагоди свята пройшли в теплій атмосфері. Адміністрація університету, студентський актив, родичі та близькі вітали молодих людей у мантіях і конфедератках. Звертаючись до випускників з вітальним словом, ректор Луцького НТУ Петро Савчук від імені усього колективу навчального закладу привітав вчорашніх студентів із успішним завершенням навчання та отриманням дипломів фахівця.

У цей день 64 випускники факультету отримали дипломи державного зразка за 4-ма спеціальностями: «Облік і аудит», «Фінанси та кредит», «Банківська справа», «Товарознавство та експертиза у митній справі».

Вручення дипломів супроводжувалося словами-настановами на майбутнє, побажаннями магістрам активності і цілеспрямованості на професійному шляху, добробуту та процвітання. Так, щирі слова пролунали від проректора з науково-педагогічної роботи Валентина Талаха, декана факультету обліку та фінансів Алли Московчук, завідувача кафедри фінансів та куратора групи ФКм-61 Ірини Вахович, завідувача кафедри банківської справи Наталії Різник, завідувача кафедри товарознавства та експертизи у митній справі Людмили Байдакової, заступника завідувача кафедри обліку та аудиту Оксани Нужної, куратора групи ТЕМм-61 Валентини Ткачук.

Ця подія, без сумніву, назавжди залишиться в пам’яті випускників, адже вона стала справжнім святом. У подарунок лунали пісні та музичні композиції у виконанні студентів факультету та гостей, що зробило атмосферу свята незабутньою. Зокрема музичні дарунки лунали у виконанні Вікторії Вавдіюк, Анни Капітули та Вікторії Прокоп. А показ фотографій та відео нагадали студентам яскраві моменти студентського життя.

Вітаємо Вас, дорогі випускники! Бажаємо впевненості в собі, непохитної віри у свій успіх, у свою велику мету! Професійного кар’єрного росту, плідної співпраці із випускаючими кафедрами та реалізації усіх задумів!

Деканат факультету обліку та фінансів