Урочистість з нагоди вручення дипломів випускникам-бакалаврам спеціальності Охорона праці 2017 року у Луцькому НТУ
30 червня відбулося урочисте вручення дипломів випускникам групи ОПБ-41 спеціальності Охорона праці у Луцькому НТУ. Урочистість з нагоди свята пройшла в теплій невимушеній атмосфері. Із напутнім словом виступила декан ФЕПЕС Картава Олена Федосіївна, яка від імені колективу навчального закладу привітала вчорашніх студентів із успішним завершенням навчання та отриманням дипломів інспектора з охорони праці. «Сьогодні свято для випускників, які отримали дуже гарну освіту, котра надасть можливість працювати в різних галузях по всій Україні. Ми гордимося нашими студентами, їх здобутками і будемо завжди раді бачити вас у стінах рідного ВУЗу, – підкреслила у своєму виступі Олена Федосіївна.
Вітання випускників
До привітань долучився весь колектив кафедри туризму та цивільної безпеки на чолі з завідувачем кафедрою Матвійчук Людмилою Юріївною, яка зазначила: «Що отримані якісні знання беззаперечно допоможуть у вирішенні проблем охорони праці та промислової безпеки, які, постійно присутні у виробничій сфері, науці та суспільному житті».
Вручення дипломів
Також колектив кафедри побажав випускники, впевненості в своїх силах, витримки й наполегливості у досягненні поставленої мети і щоб здобута у ВУЗі освіта стала зеленим світлом на життєвих шляхах, основою особистого успіху й кар’єрного росту та запросив випускників продовжити навчання для здобуття освіти магістра.
Колектив кафедри туризму та цивільної безпеки з випускниками
після вручення дипломів
Микола Рудинець,
доцент кафедри туризму та цивільної безпеки