Важливим етапом процесу підвищення якості освітніх програм є проведення їх обговорення в широкому колі стейкхолдерів.

На кафедрі економіки ЛНТУ заведена практика вивчення думки різних груп стейкхолдерів під час проведення наукових заходів кафедри (міжнародної науково-практичної конференції, круглих столів), опитувань, особистих зустрічей з роботодавцями, вивчення і врахування результатів акредитаційної експертизи, а також відкритого широкого громадського обговорення.

Економіка

Відповідно, 28 березня 2024 року відбулася зустріч здобувачів, викладачів і роботодавців з метою обговорення освітніх програм, які реалізовуються кафедрою економіки на рівнях бакалавра, магістра і доктора філософії зі спеціальності 051 Економіка.

Гаранти освітніх програм презентували їхні проекти: Олександр Шубалий, завідувач кафедри економіки – ОП «Економіка» рівня доктора філософії; Микола Дзямулич, доцент кафедри економіки - ОП «Економіка» магістерського рівня; Антоніна Гордійчук, доцент кафедри економіки – ОП «Управління персоналом та бізнес-економіка» магістерського рівня; Ірина Шубала, доцент кафедри економіки - ОП «Управління персоналом та економіка праці» бакалаврського рівня; Петро Косінський, старший викладач кафедри економіки - ОП «Економіка» бакалаврського рівня.

ЕкономікаЕкономікаЕкономікаЕкономікаЕкономікаЕкономіка

Активну участь в обговоренні проектів освітніх програм взяли представники роботодавців, які тривалий час співпрацюють з кафедрою економіки, а окремі з них є випускниками кафедри:

Мариненко Оксана Михайлівна – ТОВ «Імперія жирів», генеральний директор;

Щербатова Ірина Петрівна – менеджер з мотивації та адміністративної діяльності Поліського лісового офісу ДП «Ліси України» (випускник кафедри);

Шмаров Денис Миколайович – заступник директора ТОВ «Вест Вей» (випускник кафедри);

Панасюк Валентина Петрівна – начальник відділу кадрів Луцького національного техніхнічного університету;

Гойчук Богдан Ярославович – директор ТОВ «М'яснов» (випускник кафедри);

Наумюк Петро Дем’янович – головний бухгалтер ПрАТ «Луцьксантехмонтаж №536»;

Залевський Павло Миколайович – директор ТОВ «Ренопласт»;

Книш Віталій Анатолійович – економіст-аналітик ПрАТ «МХП» (Миронівський хлібопродукт) (випускник кафедри);

Шевчук Марія Володимирівна – partnership manager Elit Web (випускник кафедри);

Монашко Юлія Сергіївна – менеджер з управління персоналом Smile Ukraine (випускник кафедри);

Сасюк Ганна Тарасівна - ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» у м. Рівне завідувач відділу (випускник кафедри);

Метельська Марія Валеріївна – начальник відділу кадрів ТОВ «Тигрес» (випускник кафедри);

Сидорчук Ірина Степанівна – начальник відділу кадрів ТОВ «Еталон Оіл Трейд» (бренд WOG) (випускник кафедри);

Табала Христина Вікторівна – ДКП «Луцьктепло», начальник відділу управління персоналом (випускник кафедри).

ЕкономікаЕкономікаЕкономіка

Активну участь в обговоренні освітніх програм також взяли викладачі, які забезпечують викладання фахових навчальних дисциплін на усіх рівнях вищої освіти, зокрема завідувач кафедри менеджменту Наталія Вавдіюк та в.о. завідувача кафедри обліку і аудиту Оксана Нужна, а також викладачі кафедри економіки.

ЕкономікаЕкономіка

Долучилися також до обговорення освітніх програм здобувачі вищої освіти усіх рівнів Назарук Андрій, Новосад Сергій, Таранов Сергій, Цісарук Анна, Інна Калиш, Павлюк Юрій, Ходун Юлія, Хомова Наталія, Семенюк Людмила, Олександр Тихонов, Богдан Бровченко та інші.

ЕкономікаЕкономікаЕкономікаЕкономіка

В ході обговорення стейкхолдери відзначили актуальність освітніх програм, які реалізовує кафедра економіки, звернули увагу на необхідності подальшого розвитку компетентностей здобувачів у сфері трудового законодавства, володіння іноземними мовами, сучасними інформаційними системами та методами аналітики даних, технологіями розробки та управління стартапами, сучасними технологіями управління персоналом, розвитку soft-skills тощо.

Процес обговорення освітніх програм кафедри економіки триває, зацікавлені стейкхолдери можуть ознайомитися з проектами освітніх програм на сторінці кафедри економіки на сайті ЛНТУ https://lntu.edu.ua/uk/struktura/cafedries/kafedra-ekonomiki-ek , а також внести свої пропозиції у відповідну онлайн-форму громадського обговорення https://lntu.edu.ua/uk/struktura/cafedries/kafedra-ekonomiki-ek/hromadske-obhovorennya-osvitnikh-prohram-0

Економіка

Дякуємо усім стейкхолдерам за активну співпрацю з кафедрою економіки, що сприяє підвищенню якості освітніх програм зі спеціальності 051 Економіка в ЛНТУ.

Завідувач кафедри економіки

Олександр Шубалий