У Луцькому національному технічному університеті відбулися змагання з волейболу. Організаторами турніру виступили студенти факультету транспорту та механічної інженерії, а учасниками стали команди усіх семи факультетів ЛНТУ та команда студентського профкому.

Спорт Спорт

Змагалася молодь за Кубок студентського самоврядування, демонструючи свої сили у трьох турах.
Першого дня відбулося 4 гри, а наступного дня фіналісти боролися за першість.

Так, у поєдинках зіткнулися команди ФТМІ та ФКІТ, ФБП та ФММТ, ФАТЕ та профкому, ФАБД та ФЦОСТ. За третє місце боролися команди факультету бізнесу і права та факультету комп’ютерних та інформаційних технологій. За перше та друге місця між собою змагалися команди факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій та факультету аграрних технологій та екології.

Спорт Спорт Спорт Спорт Спорт Спорт Спорт

Перемогу у міжфакультетських змаганнях здобула команда ФЦОСТ.

«Гра проходила цікаво, команди боролися за Кубок студентського самоврядування. Таким чином, змагання сприяли підвищенню фізичної активності студентів, зацікавленості спортом, посиленню командного духу гравців та об’єднанню факультетів ЛНТУ», - зауважують організатори заходу.

Вітаємо учасників та переможців змагань і бажаємо натхнення на нові спортивні поєдинки та об’єднання заради перемоги!

Спорт Спорт Спорт Спорт Спорт Спорт