Протягом 22-25 березня Волинь стала епіцентром проведення IV-го етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. По завершенню основних етапів олімпіади, в Луцькому національному технічному університеті для учасників та викладачів  відбувся тренінг «Використання нейромереж у навчанні та повсякденному житті», який провів доцент кафедри комп’ютерних наук ЛНТУ Юрій Лук’янчук. Зауважимо, що науковець впродовж останніх двох років посилено вивчає штучний інтелект та використання його можливостей в освітній сфері.

фотофотофотофотофотофотофотофото

Аби привітати учасників олімпіади особисто, в ЛНТУ прибув президент Малої академії наук, доктор фізико-математичних наук, професор Станіслав Олексійович Довгий. Він виступив із подякою юним правознавцям за те, що попри такий складний час у державі, вони мали мужність та наснагу для участі в усіх етапах наукових змагань.

фотофотофото

«Неймовірно радий зустрітися сьогодні із майбутньою правничою елітою України. Нам будувати нову державу. Для того, щоб вона була сильною та конкурентоспроможною, нам потрібна сильна економіка, сильна армія і сильний правовий захист.

Для мене кожен із вас герой! Я з великою гордістю і радістю спостерігаю за вами і неймовірно тішуся, що з такою талановитою молоддю правове майбутнє нашої держави нам гарантовано.

Хочу подякувати членам журі, які знайшли час та можливість бути тут протягом цих днів, хочу подякувати організаторам, які доклали чимало зусиль, щоб цей захід був не лише чесно та відкрито проведений, але й щоб учасники могли перебувати в комфортних умовах», - виступив Станіслав Олексійович.

фотофотофотофото

Слова вдячності також висловила ректор ЛНТУ Ірина Вахович, яка зазначила, що Луцький національний технічний університет завжди відкритий для проведення таких заходів і радо вітає гостей із різних куточків України, аби об’єднуватися і разом йти до перемоги.

фотофото

По завершенню виступів Ірина Вахович, Станіслав Довгий та директор Волинської обласної МАН Тетяна Михалюк вручили учасникам та їх кураторам сертифікати за участь у тренінгу.