Перейти до основного вмісту

На території «Саду зростання» в ЛНТУ відбувся майстер-клас від фахівчині в галузі пермакультури та пермакультурного дизайну. Віра Родіонова прибула до нашого ЗВО, аби навчити правильно готувати грядку до зими та весни.

Нагадаємо, влітку в ЛНТУ був реалізований проєкт міського городу «Сади зростання», за ініціативи начальника НДЧ ЛНТУ Максима Войчука, ГО Zerowaste Lutsk, Луцької міської ради, ГО Інститут транскордонних ініціатив та ГО Полюс росту.

городгородгород

Тоді ж на ділянці міських грядок була висаджена городина: помідори та перець, рукола та базилік, полуниця та інші смаколики. Нині ж, зима підступає усе ближче і пора готувати рослини до зимівлі.

Саме тому, на майстер-клас була запрошена фахівчиня, яка усе знає про догляд за високими грядками. Віра Родіонова розповіла про не класичний метод догляду за городиною, адже наші «Сади зростання» працюють за принципами пермакульутри.

городгородгородгород

Присутні на майстер-класі власноруч працювали на міському городі, аби вдосконалити його і отримати навесні гарний врожай, і таким чином запам’ятовували усі поради ескпертки, дотримуючись усіх сучасних та ефективних технологій.

городгородгородгородгородгородгородгород