Перейти до основного вмісту

Збройною агресією проти України Росія розв’язала першу в XXI столітті континентальну війну в Європі. Світ знову зіткнувся з режимом, який прагне силової ревізії кордонів і прямує до новітнього тоталітаризму. Цей режим назвали «рашизмом» для означення псевдоідеології, замішаної на поєднанні ідей фашизму й більшовизму, нацизму та євразійства, реваншизму і ксенофобії, що прикриваються «православ’ям» та «величчю російської культури».

Росія готувалася до нападу заздалегідь. Упродовж багатьох років вона здійснювала проти України інформаційну, економічну агресію, вербувала зрадників у різних ешелонах української влади. Так, 20 лютого 2014 року розпочалася сучасна російсько-українська війна.

Повномасштабне вторгнення російських військ в Україну 24 лютого 2022 року остаточно зірвало маску з агресивного путінського режиму, що 8 років прикидався «миротворцем» та «третьою стороною» у війні на сході України. Військове вторгнення принесло війну на всю територію України. Водночас, у спротиві російському агресору Український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості, сміливості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом, що чисельно переважає.

До 10-ої річниці війни в Україні та 2-ої річниці повномасштабного вторгнення росії до України, фахівці бібліотеки влаштували тематичну книжкову виставку. Усі охочі мали нагоду ознайомитися із представленою літературою, публіцистичними виданнями, хроніками тих подій, які уже стали історією, але свідками яких є кожен із нас й сьогодні.

БібліотекаБібліотекаБібліотекаБібліотекаБібліотекаБібліотека