Факультет бізнесу та права Луцького національного технічного університету оголошує про проведення конкурсу наукових робіт «Трансформація – ключ до успіху (майбутній потенціал країни очима молоді)».

Конкурс

Мета конкурсу – творення платформи для маніфесту знань молоді, формування легіону творчого покоління молодих науковців, що володіють візією майбутнього розвитку своєї країни.

Учасники конкурсу: школярі, здобувачі коледжів.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ КОНКУРСУ:

• Менеджмент: становлення нації лідерів.
  • Економіка: ефективне планування майбутнього.
  • Маркетинг: розширення можливостей розвитку.
  • Підприємництво: становлення вільних та креативних.
  • Логістика: управління простором.
  • Фінанси та страхування: формування класу заможних громадян.
  • Облік та оподаткування: податки на службі людям, контролюй життєвий капітал.
  • Міжнародні економічні відносини: український слід у світі.
  • Право: нові рамки свободи особистості.

Реченець конкурсу:

05/05/2023 – крайній день прийому робіт та реєстрації заявок конкурсантів. Робота та заявка мають надійти в електронні йформі до 18 год.

08/05/2023 – крайній день здійснення експертизи робіт та розсилання електронних запрошень учасникам на фінал конкурсу.

10/05/2023 – день проведення фінальної частини конкурсу (фіналісти готують презентацію та захищають її у фінальному змаганні перед експертами).

Інформаційний лист про деталі конкурсу за посиланням:

Конкурсна робота та заявка приймаються на е-пошту: fbl@lntu.edu.ua з приміткою «На конкурс».

Контактна особа: заступник декана з партнерства факультету бізнесу та права Юрій Георгійович Фесіна (тел. +38(095)4497140).