Впродовж кількох місяців студенти факультету транспорту та механічної інженерії мали можливість підготувати власні наукові роботи, аби взяти участь у відповідному конкурсі. Сьогодні ж відбулася презентація кращих студентських проектів та нагородження фіналістів.

Таким чином, серед здобувачів відбувається популяризація досягнень науки, техніки та інноваційних технологій, а підготовка фахівців на ФТМІ свідчить про європейський рівень освіти і формування у студентів вмінь та знань дослідницької діяльності.

ФТМІ ФТМІ ФТМІ

Координатором конкурсу виступив заступник декана з досліджень факультету транспорту та механічної інженерії Віктор Самостян. Він привітав учасників та фіналістів конкурсу і розповів деталі участі у науковому змаганні.

«Конкурс на факультеті транспорту та механічної інженерії ми оголосили 1 березня. Студенти повинні були підготувати наукові роботи відповідно до галузей знань, таких як: фізика та астрономія; транспорт; механічна інженерія, а також за спеціальностями: прикладна механіка, механотроніка, галузеве машинобудування, автомобільний транспорт та транспортні технології», - розповідає Віктор Самостян.

ФТМІ ФТМІ ФТМІ ФТМІ

Загалом, до участі в конкурсі були надіслані 28 робіт, кілька з яких підготували студенти ФКІТ (у галузі знань фізика та астрономія). Із загальної кількості наукових досліджень, були вибрані 15 найкращих, які студенти власне й презентували перед адміністрацією факультету, науково-педагогічним складом та колегами-студентами.

ФТМІ ФТМІ ФТМІ ФТМІ ФТМІ

Після виступів конкурсантів із науковими презентаціями, вони відповіли на запитання присутніх у залі. Згодом, конкурсна комісія визначилася із кінцевими результатами та оголосила переможців, вручивши студентам дипломи різного ступеня.

ФТМІ ФТМІ ФТМІ ФТМІ ФТМІ ФТМІ

Привітали кращих здобувачів-конкурсантів проректор з НПР та досліджень Олена Лютак та декан факультету транспорту та механічної інженерії Ігор Мурований, відзначивши активність студентів, науковий потенціал та рівень їхніх досліджень, які свідчать про зацікавленість молоді у вивченні актуальних тематик та питань у різних галузях і прагнення досягати професійних вершин.

ФТМІ ФТМІ ФТМІ ФТМІ ФТМІ ФТМІ ФТМІ