Перейти до основного вмісту

З 20 по 29 червня 2022 року, за сприяння навчально-наукового центру «Volyn BusinessHub» Луцького національного технічного університету, 265 державних службовців Державної податкової служби Волинської області пройшли курси підвищення кваліфікації.

Підвищення кваліфікації відбувається за загальними короткостроковими програмами, які погоджені Національним агентством України з питань державної служби: «Державна політика у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України» (викладач: професор Лютак Олена Миколаївна), «Лідерство в публічному управлінні» (викладач: професор Вавдіюк Наталія Степанівна), «Аналіз та інтерпретація статистичних та просторових даних» (викладач: професор Войтович Сергій Ярославович).

VBHVBH

Слухачі програм отримали відповідні компетентності з напрямів «Європейська інтеграція» та «Євроатлантична інтеграція» щодо знання законодавства, командної роботи та взаємодії, роботи з інформацією, комунікації та взаємодії; з напряму «Управління змінами (впровадження або сприйняття змін)» щодо розвитку лідерських якостей, прийняття ефективних управлінських рішень, управління змінами; з напряму «Цифрова грамотність»  щодо виконання на високому рівні поставлених завдань.

VBHVBH

Паралельно, відповідно до цілей проектів Еразмус+ «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY)» № 619227-EPP-1-2020-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP та «Посилення ролі ЗВО у промисловій трансформації до парадигми «Індустрія 4.0» у Грузії та Україні» (HEIn4) № 609939-EPP-1-2019-1-BE-EPPKA2-CBHE-JP проведено тренінг з цифрового лідерства.

Зокрема, 22-24 червня 2022 року 60 державних службовців, які займають посади категорії «Б», «В»; посадові особи місцевого самоврядування IV-VІ категорій  отримали перцепційну оцінку стресостійкості менеджера, визначили сильні та слабкі сторони реалізації цифрових управлінських компетенцій керівника. Визначили функції та методи цифрового лідерства, види цифрового лідерства віддаленими командами. Визначили підходи до реалізації тактик цифрового лідерства. Опанували основні етапи та цілі управління змінами цифрової трансформації та сформували стратегії управління змінами для цифрової трансформації.

VBHVBH

Державні службовці прослухали змістовні інтерактивні лекції, брали участь у тематичних дискусіях та тренінгах, виконували індивідуальні та  групові завдання. Підсумковий контроль знань здійснювався у формі дистанційного тестування у режимі реального часу.

Усі учасники програм отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Бажаємо слухачам, щоб отримані компетентності стали рушійною силою на шляху професійного зростання та запрошуємо до подальшої співпраці!

#UTTERLY #HEIn4 #ErasmusPlus #ErasmusUA

VBHVBHVBH