Перейти до основного вмісту

Вчена рада ЛНТУ, під головуванням ректора Ірини Вахович, розглянула питання щодо рекомендації кандидатури на посаду проректора з науково-педагогічної роботи та цифрової трансформації.

«Сьогодні вища освіта України під патронатом міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, має багато напрямків, які необхідно посилити і активізувати, і зокрема, це - цифрова трансформація. У нашому університеті ми посилили цей напрям у попередні роки, але маємо ще низку викликів і завдань, тому хочемо запровадити посаду із відповідної діяльності. Таким чином, матимемо людину, яка чітко відповідатиме за ці питання і виконану роботу», - наголошує ректор.

Вчена рада

Отож колегіальний орган ЛНТУ підтримав кандидатуру викладача кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Романа Ярославовича Грудецького.

Науковець має понад 15 років трудового стажу і посилено працює над цифровою трансформацією університету, знає тонкощі усіх напрямів цифровізації у ЗВО.

«Це людина, яку поважає увесь колектив і я впевнена, що він виправдає сподівання і разом ми зможемо зробити багато», - зазначає Ірина Вахович.

вчена рада