24 травня, в рамках методичного тренінгу з розвитку професійних компетентностей ініціаторів та гарантів нових освітніх програм «Створення нових освітніх програм та оновлення освітньої пропозиції університету», в Луцькому національному технічному університеті відбулося креативне обговорення навчального процесу та мозковий штурм щодо шляхів його вдосконалення під час сесії «Освітня пропозиція ЛНТУ на 2025 рік». Модератором заходу стала Лариса Шаульська, Голова галузевої експертної ради НАЗЯВО «Соціальні і поведінкові науки», доктор економічних наук, професор Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

фотофотофото

Так, від кожного із семи факультетів ЛНТУ сформували команди, до складу яких увійшли: декан факультету, завідувачі кафедр, представники студентського активу та стейкхолдери факультету. Крім того, командам був наданий бонус у вигляді індивідуальних консультацій від експертів НАЗЯВО.

фотофото
фото

Тож, основним завданням команд було проведення ґрунтовного аналізу освітньої та управлінської компоненти ЛНТУ, а також формування пропозиції щодо її вдосконалення. Особливістю заходу стало те, що для досягнення ефективного результату, в команди об’єднали учасників навчального процесу за різними рівнями. Це дозволило більш широко оцінити формат навчального процесу, розглянувши його з різних точок зору.

фотофотофото

Результатом креативної сесії стало визначення сильних та слабких сторін університетського менеджменту, освітніх програм і їх компонентів, методик викладання, а також сформовано пропозицію щодо їх вдосконалення на наступний навчальний рік.

фотофотофотофото