В ЛНТУ розпочато реалізацію нового проекту Green transition in Ukrainian universities NAWA 2023

3 січня, за проектом Green transition in Ukrainian universities NAWA 2023, відбулася робоча онлайн-зустріч представників 9-ти університетів України із кураторами проекту. Так, Луцький національний технічний університет представили перший проректор Надія Ковальчук та завідувачка кафедри менеджменту Наталія Вавдіюк.

ФОТО

ЛНТУ, Сумський державний університет, НТУ «Дніпровська політехніка», Харківський національний університет радіоелектроніки, НУ «Одеська політехніка», Хмельницький національний університет, НУ «Львівська політехніка», Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти залучено до спільноти Unite! А основним лідером проєкту «Зелений перехід в українських університетах» (Green transition in ukrainian universities) є Wrocław Tech (Політехніка Вроцлавська), Польща, який об’єднав дев’ять університетів-партнерів інженерного профілю, щоб полегшити інтеграцію в трансєвропейський кампус розвитку економічних перспектив, підприємництва та інновацій. Головний координатор проєкту Маріуш Мазуркевич, заступник декана факультету менеджменту Вроцлавської політехніки розповів про мету та основні завдання проєкту на 2023 рік.

ФОТОФОТОФОТО

Спільнота Unite! поділяє бачення щодо регіональної спрямованості, передачі технологій та освіти в галузі техніки та науки з додатковими міждисциплінарними підходами. Проект фінансово підтримує Національне агентство академічних обмінів Польщі NAWA https://nawa.gov.pl/.

ФОТО

До слова, проєкт «Зелений перехід в українських університетах» (Green transition in Ukrainian universities) має на меті формування відкритої інноваційної спільноти у сфері зеленої трансформації з подальшою перспективою налагодження постійної співпраці з Unite!