На базі Луцького національного технічного університету розпочався триденний практичний семінар з питань фінансових розслідувань та криптовалютних злочинів, ініційований Консультативною місією Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України (КМЄС в Україні).

фотофото

фото

Захід триватиме протягом 23-25 квітня у співпраці із Бюро економічної безпеки України (БЕБ), Національної поліції України (НПУ), Державного бюро розслідувань (ДБР), Служби безпеки України (СБУ), Державної служби фінансового моніторингу України (ДСФМУ), Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) та Офісу Генерального прокурора (ОГП). У семінарі взяли участь ректор ЛНТУ Ірина Вахович, перший проректор ЛНТУ Надія Ковальчук та представники  кафедри фінансів, банківської справи та страхування, кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки, кафедри підприємництва, торгівлі та логістики.

фотофотофотофотофотофото

Як зазначають організатори, наразі допомога у боротьбі зі злочинністю та підтримка фінансових розслідувань є одним із пріоритетів КМЄС в Україні, тож це питання об’єднало багато структур та експертів із даних питань.

Так, модератором заходу виступив Андрій Баран, старший радник КМЄС в Україні з питань спеціальних правоохоронних органів. Він коротко ознайомив учасників семінару із планом та тематикою виступів, а також надав слово для привітань ректору ЛНТУ Ірині Вахович.

фотофотофото

«Рада вітати таких почесних гостей у нашому університеті, для нас неймовірна честь приймати такий потужний захід у стінах ЛНТУ та в славному місті Луцьку, зокрема.

Сьогодні наш університет є певним символом незламності, адже незважаючи на складні обставини та важкі часи для нашої держави ми невпинно розвиваємося, транформуємося і готуємо молоде покоління долати усі виклики, з якими доводиться стикатися Україні.

Щиро сподіваюся, що вам буде приємно провести з нами цих три дні, конструктивно попрацювати і знайти інноваційні правильні рішення у боротьбі із кіберзлочинністю, адже сьогодні ця тема як ніколи актуальна не лише в Україні, але й у цілому світі», - наголосила ректор ЛНТУ.

фото

Так, по завершенню усіх вітальних виступів захід перейшов до практичної складової, що розпочалася із обговорення попередніх семінарів, продовжилася доповідями від експертів, обміном досвідом та практичної сесії.