На кафедрі військової підготовки Луцького національного технічного університету відбулися планові заняття з тактичної підготовки курсантів першого курсу. У студентів виховують почуття самоконтролю та відповідальність за доручену справу.

фото

Планові заняття проходили з двох основних дисциплін: «Статути Збройних Сил України» та "Тактична підготовка". Група «Бойове застосування підрозділів наземної артилерії» складала залік зі стройової підготовки. Інша група "Бойове застосування механізованих підрозділів" проходила практичне заняття з розділу "Одиночна підготовка", а також курсанти освоювали практичні навички із маніпуляції зброєю та відпрацьовували реакцію на контакт.

За словами завідувача кафедри Павла Турсумуратова, здобуття даних навичок для майбутніх офіцерів дуже актуальні та важливі, оскільки в країні триває війна і готовність застосування зброї за призначенням є першим пріоритетом для випускників кафедри військової підготовки. "Наше завдання підготувати достойних офіцерів, які в потрібний момент зможуть якісно виконувати поставлені перед ними завдання та гідно нести службу у Збройних Силах України", - наголошує підполковник Турсумуратов.

фотофотофотофотофотофотофото

Нагадуємо! Триває прийом документів на вступ до кафедри військової підготовки, де ви зможете здобути звання молодшого лейтенанта. Набір триватиме до 1 вересня.

Мають право навчатися як юнаки так і дівчата. Набір курсантів на кафедру військової підготовки ЛНТУ за напрямами:

-бойове застосування механізованих підрозділів;

-бойове застосування підрозділів наземної артилерії.

Терміни підготовки: 2 роки. Перелік документів для зарахування:

-заява, автобіографія;

-копія документа про вищу освіту;

-копія паспорта;

-копія ІПН;

-приписне свідоцтво (для чоловіків);

-заключення військово-лікарської комісії (за направленням кафедри).

фото

За деталями звертайся: kvp@lntu.edu.ua

+38 (095) 797 26 37

+38 (050) 534 20 47