Завтра, 9 листопада об 11:00 в 1 ауд. відбудеться зустріч з Героєм України Володимиром Жемчуговим в рамках освітнього проекту «Як починалась війна».

Крім того, присутні матимуть нагоду побачити документальний фільм «Як починалась війна. Хроніки, свідки» та поспілкуватися із запрошеним гостем.

Зустріч

Організатори зустрічі: Міністерство культури та інформаційної політики України, Державне підприємство «Центр захисту інформаційного простору України», Управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації.

Володимир Жемчугов народився 1970 року в Луганській області, УРСР. З 1990 року займався підприємницькою діяльністю. З 2007 по 2014 рік проживав у Грузії. З травня 2014 року організатор та активний учасник руху опору проти російської окупації на Луганщині, український партизан, Герой України. З травня 2014 року по 29 вересня 2015 року в інформаційній координації з ЗСУ провів 30 успішних диверсійних операцій на території так званої «лнр». З 29 вересня 2015 року по 17 вересня 2016 року знаходився у полоні бойовиків так званої «лнр». У полон потрапив з важким пораненням внаслідок підриву на розтяжці після виконання завдання. Звільнений з полону шляхом обміну. За особисту мужність та героїзм, незламність духу у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу 21 січня 2017 року Володимиру Жемчугову присвоєно звання Герой України з врученням ордену «Золота Зірка». З 2018 року активний учасник державних та волонтерських заходів в Україні та за кордоном, зокрема проводить національно-патріотичні лекції-бесіди зі студентами, школярами, курсантами, військовослужбовцями.