У Луцькому національному технічному університеті відбулося засідання атестаційної комісії, під головуванням ректора Ірини Вахович.

Комісія мала на меті розглянути питання щодо атестації директора та викладача відокремленого структурного підрозділу «Технічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету» Олега Олександровича Герасимчука.

атестаціяатестація

Відтак, Олег Герасимчук представив результати діяльності Технічного фахового коледжу, участь працівників в управлінні коледжем, динаміку вступу, розвиток інфраструктури та посилення матеріально-технічної бази закладу освіти. Окремо директор коледжу зупинився на сучасних технологіях та інструментах, що використовуються в освітньому процесі та на цільових показниках діяльності.

Окрім того, Олег Герасимчук надав вичерпну інформацію щодо педагогічної діяльності, яку також комісія врахувала під час розгляду питання атестації.

атестаціяатестаціяатестаціяатестаціяатестація

Варто відзначити, що до комісії увійшли: перший проректор ЛНТУ Надія Ковальчук; начальник відділу кадрів Валентина Панасюк; проректор з НПР та досліджень Олена Лютак; проректор з НПР та цифрової трансформації Роман Грудецький; начальник навчально-методичного відділу Ірина Заблоцька; уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Сергій Зицик; голова первинної профспілкової організації працівників та студентів ЛНТУ Оксана Климовець та в.о. начальника відділу забезпечення якості освітнього процесу, ліцензування та акредитації Олена Кузьмак.

Заслухавши доповідь Олега Герасимчука, члени атестаційної комісії вирішили, що директор ТФК ЛНТУ відповідає займаній посаді.

атестаціяатестаціяатестаціяатестаціяатестаціяатестація