Перейти до основного вмісту

У Луцькому національному технічному університеті за ініціювання декана факультету бізнесу і права, д.е.н., професорки Ковальської Любові Леонідівни, 8 березня відбулася гостьова лекція на тему «Стратегія сталого розвитку Волинської області - 2030 та моніторинг її виконання». Спікером заходу виступив Андрій Володимирович Ткачук - заступник начальника управління департаменту економічного розвитку, зовнішніх зносин і питань туризму та курортів Волинської ОДА.

ФБП

Нагальною потребою ХХІ століття стає формування такого способу життя, який був би основою довготривалого ощадливого гармонійного розвитку людства. Науково-технічний прогрес, нові технології самі по собі не здатні подолати загрози, що постали перед людством. Потрібні нова філософія, нова політика, нові моральні імперативи – зобов’язання кожної людини і людства в цілому. Загалом ідеться про систему цінностей, складову культурного світобачення кожної людини і суспільства в цілому, яка не залежала б від економічних сплесків чи занепадів, зміни політичної влади, у якій би захист і збереження природи, турботу про людину, її життя і дотримання її прав вважались такими ж важливими, як і саме життя.

ФБПФБП


Саме на таких засадах сформована стратегія сталого розвитку Волинської області, яку бакалаврам, магістрам та аспірантам спеціальності підприємництво та торгівля презентував Андрій Володимирович.

Розуміння стратегії сталого розвитку і досвід діяльності, отриманий пошукувачами, сьогодні є важливими елементами підготовки до життя в сучасному інформаційному, полікультурному, демократичному суспільстві, - зазначив доповідач.

Професор, Любов Ліпич