На кафедрі харчових технологій та хімії ЛНТУ 29 лютого 2024 року проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 181 Харчові технології.
Участь в олімпіаді брали здобувачі вищої освіти освітньої програми «Харчові технології» спеціальності 181 Харчові технології.
![Харчові технології](/sites/default/files/inline-images/IMG_3262_0.jpeg)
![Харчові технології](/sites/default/files/inline-images/IMG_3263_0.jpeg)
Переможцями олімпіади стали студентки: І місце – Ольга Федина (група ХТ-31), ІІ місце – Ірина Хвисюк (група ХТ-31), ІІІ місце – Вікторія Омельчук (група ХТ-31). Переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 181 Харчові технології були нагороджені грамотами.
Вітаємо переможців олімпіади та бажаємо подальших успіхів у навчанні!
![Харчові технології](/sites/default/files/inline-images/IMG_3264_0.jpeg)
![Харчові технології](/sites/default/files/inline-images/IMG_3265.jpeg)
Підготувала
Ірина ТАРАЙМОВИЧ