Перейти до основного вмісту

Пора вступу у заклади вищої освіти починає набирати обертів. Абітурієнти реєструються на проходження НМТ, активно готуються до здачі тесту та визначаються із майбутньою професією і закладом для здобуття освіти. Ті, хто уже пізнав навчання на бакалавраті і прагне продовжити здобуття вищої освіти, посилено готуються до вступу у магістратуру. Власне про вимоги для вступників у магістратуру, студентам розповіла заступник відповідального секретаря приймальної комісії ЛНТУ Ірина Бандура.

«Рада вітати бакалаврів. Сьогодні я вас запросила на зустріч, щоби пояснити цьогорічні умови вступу на магістратуру. Я розповів про те, що відбувається у цьогорічній вступній кампанії, чим вона характерна та надам відповіді на усі запитання, які вас цікавлять», - зауважила Ірина Бандура.

Вступ 2024Вступ 2024Вступ 2024


Детальна презентація за посиланням:https://drive.google.com/file/d/119gfclKA23aG2vKE4bfREPxxZnlGghqK/view?usp=drivesdk

Серед основних вимог цьогорічного вступу у магістратуру – обов’язкове складання Єдиного вступного іспиту (ЄВІ). Цього року ВСТУП БЕЗ ЄВІ – НЕМОЖЛИВИЙ!

Саме тому нинішні бакалаври повинні вчасно зареєструватися та успішно здати ЄВІ, тобто скласти комплексний вступний іспит, який включає іноземну мову та тест загальної навчальної компетентності.

Реєстрацію на ЄВІ здійснюють виключно заклади освіти! В ЛНТУ зареєструватися можна на 1 поверсі головного корпусу у кабінеті фахівців приймальної комісії.

Вступ 2024Вступ 2024Вступ 2024Вступ 2024Вступ 2024


Крім того, на окремі спеціальності вступникам потрібно скласти ЄФВВ (єдине фахове вступне випробування), а також звернути увагу на ті спеціальності, які вимагають результатів і ЄВІ і ЄФВВ.

Отож, основні періоди реєстрацій на ЄВІ та ЄФВВ та важливі дати основної сесії:

7-29 травня – реєстрація, яку здійснюють у приймальній комісії закладу вищої освіти;

До 17 червня – отримання запрошення;

24 червня – 15 липня – участь у тестуванні;

До 20 липня – результати.

Додаткова сесія:

17-21 червня – додатковий період реєстрації;

До 26 липня – отримання запрошення;

31 липня – 14 серпня – участь у тестуванні;

До 20 серпня – результати.

Вступ 2024Вступ 2024Вступ 2024Вступ 2024


Крім того, Ірина Бандура розповіла про предметний тест для ЄФВВ, який необхідно обрати із переліку предметів, а також про вагові коефіцієнти і модель фінансування.

Важливо також знати, що заклади освіти при зарахуванні на навчання перевіряють наявність військово-облікових документів і факт перебування на військовому обліку громадян призовного віку.

Вступникам на магістратуру також доречно знати про спеціальності державного замовлення та ліцензійні обсяги. Одночасно, Ірина Бандура наголошує, що минулорічні ліцензійні обсяги становили 2192, а фактичне зарахування сягало 1501 вступника. Тож експертка з профорієнтації запевняє, що вступники у магістратуру 2024 мають величезний потенціал зарахування і отримують всі шанси на навчання.

Вступ 2024Вступ 2024Вступ 2024Вступ 2024Вступ 2024Вступ 2024