У стінах Луцького національного технічного університету відбулася зустріч для студентів із майбутніми колегами-журналістами з проекту misto.media. Спікерами зустрічі стали керівниця проекту Людмила Яворська та керівниця редакції інформації та аналітики Юлія Малєєва.

журналістикажурналістикажурналістика

Журналісти ділилися своїм професійним досвідом, а саме пояснювали, якою зараз є волинська журналістика, як правильно проводити розслідування у Луцьку та найголовніше, що таке misto.media і чим цей проект особливий, а здобувачі, зі свого боку, ставили питання, які їх цікавили.

Під час спілкування Людмила Яворська згадувала як вона потрапила у сферу журналістських розслідувань сама того не підозрюючи. Розповіла про те, як було важко спочатку саме через те, що теорія надзвичайно відрізнялась від практики, а також поділилася тим, із якими перешкодами зустрічалася на шляху. Своєю чергою, лекторка зазначила як правильно проводити фактчекінг, розповіла про нові тренди журналістики та інформаційну гігієну як стиль життя.

журналістикажурналістикажурналістика

Також акцентувала увагу на новому проекті misto.media - платформі, на якій авторськими новинами журналісти розповідатимуть про можливості і шляхи, як зробити життя в місті цікавішим та комфортнішим, пояснюватимуть причини подій і можливі наслідки, надаватимуть інформацію в аудіо-форматі та робитимуть незрозуміле зрозумілим.

Найбільше зацікавила студентів можливість бути учасником цього проекту, практикуватись для своєї майбутньої професії та набувати досвід у сфері розслідувань, що є гарною перспективою для працевлаштування.

журналістикажурналістикажурналістикажурналістикажурналістикажурналістика