В ЛНТУ відбуваються навчання із StartUp проектів

В рамках проєкту «Accent Project Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти», що виконується в межах ініціативи Європейського інституту інновацій і технологій для закладів вищої освіти (EIT HEI – European Institute of Innovation and Technology for Higher Еducation Institutions) в ЛНТУ відбувається конкурс StartUp проєктів.

ФОТО

Так, участь у конкурсі та пройти спеціальні навчання зголосилися 67 студентів різних спеціальностей, які зареєстрували 21 проект. Наразі учасники проходять навчання з доопрацювання ідей щодо реалізації проектів та роботі в команді. Курс проводять сертифіковані фахівці від підприємницького університету доцент кафедри комп’ютерних наук Юрій Лук'янчук і доцент кафедри інженерії програмного забезпечення Олена Суринович.

ФОТО

За словами куратора конкурсу Юрія Лук’янчука, частина учасників прийшли на навчання уже із своїми ідеями, а дехто таких ідей не мав, проте мав бажання проявити себе та взяти участь в роботі команди.

ФОТО

Перше заняття уже відбулося. На ньому учасників ознайомили із курсом від Підприємницького університету, який називається "Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами". По завершенню курсу студенти отримають сертифікати про проходження курсу та можливість продемонструвати свою розробку в університеті та позмагатись на конкурсі від підприємницького університету. Крім того, під час навчань студенти отримають навички пітчити свій проект і на інших конкурсах та представляти його інвесторам.

ФОТО

Куратори конкурсу зазначають, що у бажаючих ще є можливість доєднатися наступного тижня. Заняття проводять щосереди та п'ятниці о 16.00 в ауд. 1 головного корпусу ЛНТУ.