У спорткомплексі ЛНТУ відбувся благодійний волейбольний турнір серед чоловічих команд «Кубок Ректора ЛНТУ».

Організатори змагань: департамент молоді і спорту Луцької міської ради та Луцький національний технічний університет.

СпортСпортСпортСпортСпорт

Участь у відкритті змагань взяли: ректор ЛНТУ Ірина Вахович, директор департаменту молоді і спорту Луцької міської ради Володимир Захожий, президент федерації волейболу міста Луцька Дмитро Піддубний, директор ДЮСШ  3 Луцької міської ради Геннадій Боровський, випускник ЛНТУ і захисник України Ілля Столярчук, декан факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій Галина Герасимчук та колектив кафедри фізичної культури, спорту та здоровʼя на чолі із завідувачем Володимиром Ковальчуком.

СпортСпортСпортСпорт

Привітала учасників змагань ректор ЛНТУ Ірина Вахович, наголосивши: «Я бажаю вам хороших емоцій, отримати насолоду від гри та перемоги найсильнішій команді».

СпортСпортСпорт

Із вітальним словом виступив директор департаменту молоді і спорту Луцької міської ради Володимир Захожий: «Сьогодні непростий час для спорту, багато команд знаходяться в нерівних умовах, адже не мають можливості повноцінно тренуватися. Однак наші спортсмени завжди славилися у світі, в Європі й продовжують привозити хороші результати… Нехай кожен з вас сьогодні отримає найкращі емоції, всі ваші амбітні плани щодо перемоги й отримання кубку збудуться, бажаю вам вдалих ігор і перемоги».

СпортСпортСпортСпорт

За «Кубок Ректора» сьогодні змагалися команди: ЛНТУ, Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича, «Колос» (Камінь-Каширський) та Кременецької обласної гуманітарної академії імені Тараса Шевченка.

Більше того, змагання мали й благодійну мету: кожен присутній міг здійснити донат на підтримку Збройних Сил України.

СпортСпортСпортСпортСпортСпортСпортСпортСпортСпортСпортСпорт