У спорткомплексі ЛНТУ відбувся благодійний волейбольний турнір серед чоловічих команд «Кубок Ректора ЛНТУ».
Організатори змагань: департамент молоді і спорту Луцької міської ради та Луцький національний технічний університет.
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_9297.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_9298.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_9299.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_9310.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_9295.jpeg)
Участь у відкритті змагань взяли: ректор ЛНТУ Ірина Вахович, директор департаменту молоді і спорту Луцької міської ради Володимир Захожий, президент федерації волейболу міста Луцька Дмитро Піддубний, директор ДЮСШ 3 Луцької міської ради Геннадій Боровський, випускник ЛНТУ і захисник України Ілля Столярчук, декан факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій Галина Герасимчук та колектив кафедри фізичної культури, спорту та здоровʼя на чолі із завідувачем Володимиром Ковальчуком.
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_9294.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_9303.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_9305.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_9308.jpeg)
Привітала учасників змагань ректор ЛНТУ Ірина Вахович, наголосивши: «Я бажаю вам хороших емоцій, отримати насолоду від гри та перемоги найсильнішій команді».
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_9293.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_9307.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_9311.jpeg)
Із вітальним словом виступив директор департаменту молоді і спорту Луцької міської ради Володимир Захожий: «Сьогодні непростий час для спорту, багато команд знаходяться в нерівних умовах, адже не мають можливості повноцінно тренуватися. Однак наші спортсмени завжди славилися у світі, в Європі й продовжують привозити хороші результати… Нехай кожен з вас сьогодні отримає найкращі емоції, всі ваші амбітні плани щодо перемоги й отримання кубку збудуться, бажаю вам вдалих ігор і перемоги».
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_9312.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_9315.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_9316_0.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_9314.jpeg)
За «Кубок Ректора» сьогодні змагалися команди: ЛНТУ, Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича, «Колос» (Камінь-Каширський) та Кременецької обласної гуманітарної академії імені Тараса Шевченка.
Більше того, змагання мали й благодійну мету: кожен присутній міг здійснити донат на підтримку Збройних Сил України.
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_9292.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_9302.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_9317.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_9318.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_9319.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_9320.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_9321.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_9322.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_9323.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_9324.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_9325.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_9326.jpeg)