Перейти до основного вмісту

В ЛНТУ відкрили перше у Луцьку футбольне поле з автоматичним поливом

Традиційно щороку в ЛНТУ відзначають Європейський тиждень спорту. Цей суспільно важливий проєкт ініційований Європейською Комісією та має на меті популяризацію спорту та фізичної активності в Європі та за її межами.

фотофотофотофото

Ведення здорового способу життя незалежно від віку, гендеру, походження та рівня підготовки основний акцент проєкту. Європейський тиждень спорту передбачає тісну співпрацю з координатором спортивної події в Україні Національним олімпійським комітетом, який разом з амбасадорами ЄТС ініціює різноманітні заходи, що популяризують спорт та закликають суспільство активніше долучатися до ведення здорового способу життя.

фотофото

Так, в рамках Європейського тижня в ЛНТУ відбулася грандіозна подія –  урочисте відкриття першого у Луцьку футбольного поля із автоматичним поливом трави. Підсумували захід першою футбольною грою на новому полі дружньою матчевою зустріччю між командою ЛНТУ та футбольним клубом «Адреналін».

фото

Із вступним словом на урочистому відкритті виступила ректор ЛНТУ Ірина Вахович. «Я неймовірно рада вітати сьогодні вас на цьому прекрасному стадіоні. Аби отримати такий результат ми, разом із усіма, хто нас підтримував та допомагав, доклали дуже багато зусиль. Тож, маю величезну надію, що це спортивне поле буде найбільш затребуваним у місті», - зазначила ректор.

фото

фото

фото

Потому, слова підтримки та привітань висловили директор департаменту молоді та спорту Луцької міськради Володимир Захожий; перший заступник Національного олімпійського комітету у Волинський області Віктор Галан-Ващук та заступник голови Федерації футболу Волинської області Василь Кохановський, який подарував кафедрі фізичної культури, спорту та здоров’я футбольні м’ячі.

фотофотофотофотофото

Після урочистої частини відбувся перший футбольний матч на оновленому стадіоні між командами студентами ЛНТУ і ФК «Адреналін», який відкрила першим символічним ударом по мʼячу ректор ЛНТУ Ірина Вахович.

фотофотофото
 
фотофотофотофотофотофото