У Луцькому національному технічному університеті успішно завершився перший курс підвищення кваліфікації «Основи медіації: навички вирішення конфліктів у бізнес-середовищі». Днями його слухачі отримали відповідні сертифікати.

правоправо

Так, перші на Волині курси підвищення кваліфікації саме на тему застосування інструментів медіатора при вирішенні бізнес конфліктів проходили з 1 по 19 травня при навчально-науковому центрі «Volyn Business Hub».

Слухачі отримали знання щодо правового регулювання мобінгу, практичні вміння та навички з питань ведення  перемовин, управління конфліктами та ефективного застосування медіаційних інструментів у вирішенні конфліктів.

У ролі лектора виступила Олександра Філюк, кандидат юридичних наук, доцент кафедри права, директор юридичної клініки ЛНТУ, практикуючий юрист із досвідом понад 10 років у сфері юридичного супроводу бізнесу (спеціалізація: договірне право, корпоративне право).

правоправоправо

Окрім того, замовила та пройшла курс компанія «КЛАУД КАСТЛ», на чолі із директором Андрієм Соломіним. Підтримуючи наших студентів, компанія вирішила оплатити навчальний курс і уже днями здобувачі освіти зможуть пройти його безкоштовно.

Дякуємо нашим партнерам за співпрацю, вибудовуємо дружні відносини та сприяємо розвитку освіти разом!

правоправоправоправоправоправоправоправоправоправоправоправоправо