Перейти до основного вмісту

На факультеті цифрових, освітніх та соціальних технологій відбувся тематичний брейн-ринг. Чому тематичний? Тому що змагалися у ньому люди, які майже усе знають про людину та її внутрішній світ – команди студентів спеціальності «Психологія» ЛНТУ.

Учасниками інтелектуально-розважальної гри стали студенти та викладачі ФЦОСТ.

психологипсихологи

«Психологія – дуже важлива наука, а психолог стає одним із найзатребуваніших фахівців. Сьогодні, коли в Україні іде війна, захист країни – важливий етап життя усіх громадян. Хтось стоїть на військовому фронті, хтось - на політичному, а хтось працює на улюбленій роботі і донатить на допомогу армії та цивільним. Завдання психолога полягає у тому, аби допомагати людям долати страх, проходити через життєві труднощі, знаходити в собі силу та віру розвиватися і рухатися далі. Тому ми раді, що цьогоріч на спеціальність «Психологія» вступили багато майбутніх фахівців і скоро ви захищатимете людей на психологічному фронті. Тому бажаємо перемоги не лише у сьогоднішньому брейн-рингу, але й щодня у вашій професії», - наголосили ведучі заходу, третьокурсниці Вікторія Мельник та Єва Панасюк.

психологипсихологипсихологипсихологипсихологипсихологипсихологипсихологи

Головними учасниками «психологічних» змагань були три команди, дві з яких – студенти першого курсу. Усі вони креативно, з віршами та піснями, з патріотичними гаслами представили власні команди. Із плакатами та впевненістю у перемозі їх прийшли підтримати одногрупники та друзі. А от оцінювали здібності майбутніх психологів висококваліфіковане журі у складі декана ФЦОСТ Галини Герасимчук, заступника декана Олени Вісин та студентки третього курсу Анастасії Зарок.

психологипсихологипсихологипсихологипсихологипсихологи

Загалом гра складалася із трьох основних раундів, раунда «Вірю-Не вірю» для капітанів та фінального раунду «Чорна скринька». Водночас, основні раунди поділялися на три категорії: «Психологія війни», «Цікава психологія» та «Психологія в цифрах». Цікавим було випробування із «чорною скринькою», адже учасникам потрібно було вгадати, що саме знаходиться у скриньці і описати психологічний феномен, з яким пов’язаний даний предмет.

психологипсихологипсихологипсихологипсихологипсихологи

психологи

психологи

Студенти повеселилися від душі та наповнили гарним настроєм викладачів та суддівську комісію, але найголовніше – оцінили власні знання та професійні можливості й почерпнули максимум  нових яскравих вражень.

На завершення гри, із вітальним словом до учасників звернулася Галина Герасимчук та вручила заслужені почесні дипломи.

психологипсихологипсихологипсихологипсихологипсихологипсихологипсихологипсихологипсихологи