Сьогодні в університеті змагались найсильніші та найсміливіші здобувачі. Протягом хвилини силачі повинні були підняти гирі вагою 16 кілограмів кожна максимальну кількість разів.
«Те, що ви сьогодні прийшли на ці змагання - похвально. Ми готові підтримувати та всіляко заохочувати тих, хто тягнеться до спорту та здорового способу життя. Хай все вдається!» – виступив з вітальним словом завідувач кафедри фізичної культури, спорту та здоровʼя Володимир Ковальчук.
Серед бажаючих позмагатись виявились не лише студенти університету, а і двоє учнів луцької гімназії №14.
Змагання завершились з такими результатами:
ІІІ місце – Ярослав Федорчук, гімназія №14. Результат – 27 підняттів.
ІІ місце – Роман Гуль, ФКІС-21. Результат – 29 підняттів.
І місце – Солодуха Юрій, ФК-41. Результат – 48 підняттів.
Переможців нагородили медалями та грамотами.