В Луцькому НТУ обговорять проблеми розвитку
відновлювальної енергетики

В Луцькому НТУ 28 травня 2015 року відбулося відкриття Міжнародної науково-практичної конференції «Регіональна політика розвитку відновлюваль-ної енергетики».

Організатором потужного європейського форуму спільно з органами місцевої влади та провідними навчальними закладами Європи, країн СНД є Луцький національний технічний університет. Мета заходу – опрацювати проблеми формування регіональної політики розвитку відновлюваної енергетики.

З вітальним словом до учасників з Португалії, Чехії, Німеччини, Польщі, Молдови, Казахстану, Великобританії, Грузії, а також гостей з багатьох технічних університетів України звернулася в.о. ректора, доктор економічних наук, професор Зоряна Герасимчук. Щирою волинською традицією – короваєм та піснею – вітали гостей із-за кордону учасники фольклорного ансамблю «Намисто».

На пленарному засіданні з доповідями виступив голова наглядової ради Луцького НТУ Олександр Лазорко (тема доповіді – «Міжнародний вимір регіонального розвитку відновлювальної енергетики»). Про особливості та досвід використання вітрової енергетики доповів професор Політехнічного інституту Браганси (Португалія) Луїс Фролен Рібейро. Зацікавила слухачів тематика дослідження професора, начальника відділу сприяння економічного розвитку регіону Ліппе (Німеччина) Доктора Клауса Шафмайстера – «Інноваційний менеджмент відновлювальних енергій у сільських місцевостях».

Робота конференції триватиме з 28 по 30 травня. У програмі заплановано проведення секційних засідань та огляд туристичного потенціалу Луцька.

Галина МИКИТЮК