В ЛУЦЬКОМУ НТУ ОБГОВОРИЛИ ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

18-19 травня 2017 року на базі Луцького національного технічного університету відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи розвитку туризму в Україні та світі». Разом зібралися науковці, молоді вчені та аспіранти з різних міст України, Польщі та Білорусії, представники туристичних інформаційних центрів, підприємств і закладів, відомих туристичних видань, громадських організацій та державних установ, діяльність яких пов’язана з туризмом.

Конференцію організувала кафедра туризму та цивільної безпеки спільно з Міністерством освіти і науки України, Департаментом інфраструктури та туризму Волинської облдержадміністрації, Управлінням туризму та промоцій міста Луцька, Луцької міської ради, Мукачівським державним університетом, Львівським державним університетом фізичної культури, Закарпатським угорським інститутом імені Ференца Ракоці ІІ (Угорщина), Поліським державним університетом (Білорусія), Пряшівським університетом в Пряшіві (Словаччина), Вищою школою Економіки в м. Бидгощі (Польща).

Метою конференції було обговорення про розширення міжнародних і міжвузівських зв’язків задля поліпшення якості підготовки фахівців у галузі туристського, ресторанного та готельного бізнесу.

Учасники конференції за результатами обговорення сформували нові дієві теоретичні та практичні рекомендації, що будуть втілені в життя.

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи розвитку туризму в Україні та світі» сприяла як розвитку туристичної галузі загалом, так і підготовці її майбутніх кадрів.

Інна Тищук,
викладач кафедри туризму