В Луцькому НТУ обговорювали актуальні проблеми
іншомовної комунікації

12 травня 2015 року на базі кафедри іноземних мов Луцького НТУ було проведено міжуніверситетську науково-методичну конференцію «Актуальні проблеми іншомовної комунікації: лінгвістичні, методичні та соціально-психологічні аспекти».

Метою конференції було узагальнення наукових досліджень у галузі лінгвістики, мовної комунікації та методики викладання іноземних мов, обмін досвідом та обговорення актуальних проблем розвитку вищої освіти в Україні.

Конференція передбачала роботу в п’яти секціях: інноваційні технології у вивчені та викладанні іноземних мов; дидактичні засади формування іншомовної комунікативної компетенції у студентів немовних вищих навчальних закладів; філософські, соціокультурні та психолінгвістичні проблеми змісту та організації навчального процесу; теоретичні та прикладні проблеми мовознавства та літературознавства; лінгвокультурологічні аспекти перекладу.

Учасники не лише представили свої доробки, обмінялися думками, але й взяли участь в тренінзі «Міжнародні іспити з іноземної мови», що був проведений  доцентом кафедри іноземних мов Луцького НТУ Аллою Губіною.

Алла Губіна,
в.о. завідувача