В Луцькому НТУ відбулася виставка студентських робіт з рисунку «КРАСА ЖІНКИ»

З 7 березня по 27 квітня на ІІІ поверсі у корпусі А Луцького НТУ відбувалася виставка рисунку «КРАСА ЖІНКИ». Експонувалося 20 робіт, які підготували студенти магістри і спеціалісти кафедри дизайну. Вже на V курсі у студентів сформований свій власний погляд на красу жіночого тіла.

Протягом всієї історії змінювалися стандарти жіночої краси   – від худорлявості до пишних форм. І всі вони в свою епоху вважалися ідеалом жіночої привабливості. Ідеал краси – це взірець, яким захоплюються (чи обожнюють) в залежності від особливостей сприймання краси в конкретній культурі. Еталони моди, фізичної краси змінюються, але як казав Діонісій Ареопагіт: «У розмаїтті змін краса залишається вічною».

У цій виставці втілено більше сміливості, руйнації канонів; в роботах немає обережності та консерватизму. Відбір кращих робіт проводився комісією зі схвалення, до якої входили проректори з науково-педагогічної роботи Валентин Талах і Олександр Бондарський та доцент кафедри дизайну Наталія Скляренко. Кращими були визнані роботи Ольги Дашкевич та Світлани Рибай.

Анна Дідух,

асистент кафедри дизайну