В Луцькому НТУ відбувся семінар на тему енергозбереження

На базі кафедри електропостачання Луцького національного технічного університету 15 травня 2015 року відбувся Всеукраїнський семінар «Проблеми і перспективи енергозбереження в комунальному господарстві та на промислових підприємствах».

Серед учасників семінару – Національний технічний університет України, «Київський політехнічний інститут», Вінницький національний технічний університет, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Харківський Національний технічний університет сільського господарства ім. П. Василенка, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут».

Голова семінару – доктор економічних наук, професор Зоряна Герасимчук.

В ході роботи секцій було обговорено такі актуальні питання як  реформування паливно-енергетичного комплексу в Україні, компенсація реактивної потужності на виробництві, аналіз ефективності електроспоживання вугільних шахт, шляхи вдосконалення енергетичних систем на підприємствах, пошук оптимального керування електроенергетичними системами з урахуванням метеопараметрів тощо.

Галина МИКИТЮК