В Луцькому НТУ відкрито Україну туристичну

21 квітня 2015 року в Луцькому НТУ відбулося відкриття лабораторії інноваційних технологій в туризмі. Гостинно запрошували  на дійство керівник проекту – професор Людмила Матвійчук та студенти напряму підготовки «Туризм», які й працюють в лабораторії.

Лабораторія інноваційних технологій в туризмі функціонує в межах факультету екології та приладо-енергетичних систем та являє собою імітацію туристичної фірми. Відвідувачам пропонують нові цікаві екскурсійні та туристичні маршрути як містом Луцьк, так і всією Україною.

Під час презентації студенти представили три розроблені маршрути містом Луцьк, а саме: «Місток між двома століттями», «Фото на згадку» та «Смаколики Луцька». Особливо «смачним» виявився гастрономічний тур «Смаколики Луцька», так як включав дегустацію регіональних продуктів: питних медів, шоколаду та львівської кави.

Лабораторія запрошує усіх охочих скористатися розробленими маршрутами та відчути ейфорію подорожі.

Студенти та колектив секції «Туризму та безпеки рекреаційної діяльності» висловлюють слова вдячності керівництву Луцького НТУ за сприяння у відкритті лабораторії.

Галина МИКИТЮК