У стінах Луцького національного технічного університету сьогодні людно, цікаво, весело та небанально, адже цього дня ми відкрили свої двері для абітурієнтів.

Примітно, що знайомство із нашими майбутніми студентами ми влаштували саме напередодні Різдва, адже вступаємо у Новий рік і незабаром нинішні школярі вступатимуть в обраний ними ЗВО.

День відкритих дверей День відкритих дверей День відкритих дверей День відкритих дверей День відкритих дверей

Приходу гостей в ЛНТУ із нетерпінням чекав Грінч і не для того, аби вкрасти Різдво, а для того, аби вселити святковий настрій у серця наших абітурієнтів, подарувати віру у дива та наповнити гарним настроєм, а крім того, показати, що в ЛНТУ дійсно цікаво, весело та креативно.

Привітала молодь у стінах університету ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона розповіла потенційним вступникам про ті умови навчання, розвитку, вдосконалення, які ЛНТУ пропонує своїм здобувачам освіти. Вона ж закликала абітурієнтів бути сміливими, впевненими у собі та свідомо обирати той навчальний заклад, який допоможе побудувати успішне майбутнє.

«Сьогодні ми покажемо вам нашу атмосферу, розкажемо про перспективи та наше спільне із вами майбутнє. Я дуже сподіваюся, що ви свідомо оберете для навчання заклад освіти і вам пощастить отримати грантове фінансування. Разом з тим, запевняю вас, що у середовищі ЛНТУ у вас не буде часу на нудьгу. Цей університет створює неймовірно комфортні умови, неймовірний настрій, неймовірну атмосферу. Тому бажаю вам відчути усе це і, повірте, ми не зупиняємося на досягнутому й до цього закликаємо вас», - наголошує ректор.

День відкритих дверей День відкритих дверей День відкритих дверей

Детальну експертну консультацію з умов вступу 2024 абітурієнтам надала відповідальний секретар приймальної комісії ЛНТУ Ірина Бандура. Вона достеменно розповіла молоді по факультети та освітні програми, за якими можуть навчатися студенти, поділилася інформацією щодо навчання за контрактною та бюджетною формами навчання та особливо зупинилася на темі грантового фінансування. Окремо Ірина Бандура акцентувала увагу на етапах вступу до ЗВО у 2024 році, необхідних предметах для здачі НМТ та розрахунку конкурсного балу.

А ще, додала: «Якщо ти чогось не знаєш, це породжує в тебе тривогу, потім злість, а злість – агресію. Тому ми хочемо, щоби жоден Грінч не зіпсував вам ні Нового року, ні Різдва, ні майбутньої вступної кампанії, через те, що чогось не знаєте. Ми знаємо, як вас навчити, щоб тут, в університеті, ви здобули свою професійність, ствердилися і стали людьми-суперпрофесіоналами, які уміють іти по життю легко, впевнено і результативно. Запрошуємо на навчання саме до  нас, в ЛНТУ».

Увесь університет сьогодні був відкритий для майбутніх студентів. Молодь мала можливість ознайомитися із кожним факультетом на окремих локаціях, познайомитися із майбутніми викладачами та науковими наставниками, власноруч торкнутися до наукових розробок та побачити принцип їхньої дії, а також знайти нових друзів серед нинішніх студентів.

Гарному настрою та незабутнім враженням сприяв наш Грінч, який одночасно дарував молоді щасливі передбачення на Новий рік.