В рамках співпраці Луцького НТУ та ПАТ «VGP», 23 березня 2017 року в аудиторії 36 відбулася відкрита зустріч студентів та викладачів Луцького НТУ з представником компанії Наталією Ісаєвою консультантом у сфері управління персоналом та Катериною Марчук менеджером по персоналу.

Наталія Ісаєва – ознайомила присутніх з діяльністю компанії, особливостями технології виробництва та позицією на ринку. Було відмічено, що успішний український виробник та лідер на ринку санітарно-гігієнічних паперових виробів в Україні – компанія VGP – щодня працює над тим, щоб забезпечити своїх споживачів якомога ширшим асортиментом якісної продукції не лише всередині країни, але й за кордоном. Продукція підприємства виробляється на сучасному італійському та німецькому обладнанні у суворій відповідності до міжнародних стандартів (ISO 9001: 2008, BSCI, Sedex).

На даний час компанія входить у ТОП-3 компаній з продажу продукції санітарно-гігієнічного призначення в Україні, Казахстані та Білорусі. Також продукція підприємства успішно представлена на ринках країн Європи та Азії (Німеччина, Швейцарія, Нідерланди, Латвія тощо).

Катерина Марчук звернула увагу на умови та рівень оплати праці. Було відмічено, що VGP славиться низькою плинністю кадрів та високою кваліфікацією персоналу. Одна з ключових складових успіху – це кваліфіковані та віддані своїй справі фахівці, об'єднані в єдину команду VGP. У зв’язку з нарощуванням виробничих потужностей існує потреба в збільшенні кількості працівників, тому студентам було запропоновано проходити практики та стажування з подальшим працевлаштуванням.

Проведена зустріч продемонструвала перспективи у поглибленні співпраці. Також підсумками зустрічі можна вважати зацікавленість компанії у виконанні студентами проектних завдань пов’язаних з виробничими чи організаційно-управлінськими процесами підприємства.

Колектив кафедри

інженерної та комп’ютерної графіки