В АТ «СКФ УКРАЇНА» Є ЧОМУ ПОВЧИТИСЯ!

30 березня 2017 року студенти груп МО-31 та МОс-11 разом з викладачем Олегом Ковальчуком відвідали одне з найпрогресивніших та найуспішніших підприємств не лише Волині, а й, без сумніву, всієї України – АТ «СКФ Україна» (публічне).

Екскурсія розпочалася із зустрічі з керівником служби персоналу підприємства Вікторією Шатан, яка у формі презентації ознайомила присутніх з місією транснаціональної корпорації «SKF», до складу якої входить АТ «СКФ Україна» (публічне), її цінностями, ринковою стратегією та стилем управління. Вікторія Михайлівна розповіла про історію створення луцького підприємства, представила структуру його власності, ознайомила з основними показниками діяльності, рівнем оплати праці, а також поділилася методиками ведення успішного бізнесу, які використовує компанія в умовах конкурентного ринку. Важливими аспектами ефективності системи менеджменту АТ «СКФ Україна» (публічне) є те, що керівні посади на підприємстві здобуваються працівниками, які пройшли свій професійний шлях від простого робітника до управлінця та загалом м’який, демократичний стиль керівництва.

Цікаво було дізнатися, а потім і реально переконатися, що на підприємстві створені гарні умови для роботи, зусилля працівників визнаються, ідеї мають цінність, а права людини поважаються. Ефективними стимулами для персоналу є висока моральність, розширення повноважень, відкритість та командна робота. Цінностями компанії є прибутковість, якість, інновації, швидкість та сталий розвиток.

Значна заслуга в цьому материнської корпорації SKF, яка прагне вести прибутковий і водночас соціально відповідальний бізнес у більш як 130-ти країнах світу. Провідний досвід менеджменту впроваджується і на луцькому підприємстві корпорації – АТ СКФ «Україна» (публічне).

У ході презентації між студентами та працівниками підприємства відбувся змістовний діалог стосовно виробничих та управлінських аспектів діяльності. Студенти були задоволені відповідями на поставлені ними запитання.

Екскурсію виробничими цехами підприємства фахово та цікаво провів Микола Жучко. Студенти мали змогу побачити основні ланки виробничого процесу – від ковальського цеху до дільниць, на яких готова продукція упаковується і готується для відвантаження споживачам.

Особливо вразили виробничі потужності компанії, висока технологічність та автоматизація виробництва, порядок та дисципліна у виробничих цехах. Неймовірно здивували не лише продукція та послуги, які пропонує підприємство, але й відповідальність, з якою працівники ставляться до роботи.

Висловлюємо щиру вдячність Вікторії Шатан та Миколі Жучко за організацію та проведення екскурсії, теплий прийом студентів та змістовні і пізнавальні розповіді.

Ольга Филинюк,
староста групи МОс-11

Олег Ковальчук,
доцент кафедри менеджменту та маркетингу