В ЛНТУ відбулося планове засідання вченої ради, під головуванням ректора Ірини Вахович. Цього разу на порядок денний були винесені 5 основних питань.

Вчена рада

Зокрема, про підсумки вступної кампанії університету та коледжів у 2023 році і завдання щодо організації та забезпечення прийому абітурієнтів у 2024 році, а також про стан профорієнтаційної роботи ЛНТУ та забезпечення нового набору студентів доповіла відповідальний секретар приймальної комісії Ірина Бандура.

Вчена радаВчена рада

За її словами, цього року до ЛНТУ були подані понад 15,5 тисяч заяв, зокрема, на бакалаврат (школа) – 9842, на бакалаврат (скорочена форма) – 2814 та на магістратуру – 2991. Зараховано на бюджетну форму навчання 1515 здобувачів та 3580 – на контрактну форму навчання. Загалом цього року зараховано 5095 здобувачів освіти. З них, найбільше зарахованих на бюджет на факультеті архітектури, будівництва та дизайну і на контракт – на факультеті бізнесу і права.

Вчена радаВчена радаВчена рада

Серед нових освітніх програм найбільше випускники шкіл обирали «Дизайн (графічний дизайн)» (70 зарахованих); «Системи керування безпілотними апаратами» (25 зарахованих); «Бізнес адміністрування» (17 зарахованих) та «Деревообробні та меблеві технології» (11 зарахованих). Водночас, вступники на магістратуру здебільшого обирали навчання на факультеті комп’ютерних та інформаційних технологій.

Окрім того, Ірина Бандура окреслила пріоритетні напрями діяльності приймальної комісії на наступний рік. Разом з тим, Ірина Вахович подякувала приймальній комісії за плідну та згуртовану роботу: «Наші показники і динаміка демонструє те, які зусилля та робота були докладені. Цьогоріч перед нами стояло чимало викликів, наступний рік також буде нелегким, але я впевнена, що згуртованість та командна робота дозволять нам досягнути хороших результатів».

Вчена радаВчена радаВчена рада

Щодо ролі відділу аспірантури і докторантури у підготовці здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук в ЛНТУ доповіла в.о.завідувача відділу аспірантури та докторантури Інна Боярська. Вона розповіла, що навчання в аспірантурі відбувається за 12 спеціальностями, а у докторантурі – за 6 спеціальностями.

Вчена радаВчена радаВчена рада

Лідером за кількістю здобувачів є факультет бізнесу і права – 88 аспірантів, на факультеті транспорту та механічної інженерії навчаються 44 аспіранти, на факультеті архітектури, будівництва та дизайну – 18, на факультеті комп’ютерних та інформаційних технологій – 21 здобувач та на факультеті митної справи, матеріалів та технологій – 30 аспірантів.

Одночасно, в ЛНТУ функціонують три постійнодіючі спеціалізовані ради і чотири наукові школи під керівництвом професорів, до роботи яких долучені аспіранти й докторанти університету.

Вчена радаВчена радаВчена рада

Про національно-патріотичне виховання молоді прозвітувала начальник відділу молодіжної політики та соціокультурної роботи Оксана Климовець. Вона наголосила, що ЛНТУ є осередком патріотизму, який гуртує студентську молодь, а відтак розповіла про ті заходи культурного, патріотичного та благодійного спрямування, які були реалізовані цьогоріч за безпосередньої участі студентського активу і анонсувала ті події, які невдовзі будуть реалізовані у стінах ЛНТУ.

Вчена радаВчена радаВчена радаВчена рада