Вчена рада Луцького НТУ повернулася з літніх канікул

30 серпня, у Луцькому національному технічному університеті відбулося засідання Вченої ради.

Першим питанням на обговорення та голосування ректор Петро Савчук поставив розгляд кандидатури Олени Ковальчук на посаду проректора з науково-педагогічної роботи. Після короткого обговорення заслуховування доводів з приводу підходящості Олени Ковальчук на вакантну посаду, членами Вченої ради одноголосно погодила її кандидатуру на посаду.

Далі, згідно порядку денного присутні обговорили питання щодо структурних змін в університеті, а також підтримали клопотання Національного центру «Мала академія наук України» щодо нагородження Нагрудним Знаком МОН України «Василь Сухомлинський» доктора педагогічних наук, професора кафедри матеріалознавства Луцького НТУ Гулай Ольги Іванівни.

Потому, обговорили та затвердили навчальний план, а також спеціалізовані освітньо-професійні програми «Електротехнічні системи електроспоживання» і «Нетрадиційні та відновлювальні джерела енергії», які спрямовані на підготовку фахівців за відповідними спеціалізаціями на другому рівні в межах акредитованої освітньо-професійної програми «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», які представив декан ФЕТЕ Владислав Волинець.

Щодо рекомендації до друку навчального посібника «Збірник завдань із інженерної та комп’ютерної графіки» за авторством С. Пустюльги, В. Самостяна та Ю. Клака виступив декан машинобудівного факультету Ігор Цизь. Він резюмував актуальність і змістовність збірки, після чого Рада одноголосно підтримала пропозицію.

Насамкінець, в.о. зав. аспірантури та докторантури Інна Боярська подала для затвердження Вченою радою тему докторської дисертації «Технологічні аспекти при вібраційних методах обробки» доценту Володимиру Симонюку.

Крім того, ректор нагадав усім про початок нового навчального року та підготовку до «Свята першокурсника», яке відбудеться 3 вересня о 15:00 біля корпусу В.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1318429638311083