Вчимось ефективно використовувати
наявні ресурси

17 червня 2016 року в Луцькому НТУ відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Енергоменеджмент для забезпечення сталого розвитку громад» за підтримки Спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». В конференції прийняли участь відомі експерти та практики з питань енергоменеджменту. З вітальним словом виступив ректор Луцького НТУ Петро Савчук та висловив надію на плідну співпрацю та хороші результати роботи.

Директор інформаційно-аналітичного Центру «Волиньенергософт» Василь Дутко розповів про моделі фінансування програми термореновації житлового фонду. Директор ТзОВ «Алкон» Орест Кріль охарактеризував особливості використання металопластикових конструкцій в контексті українського досвіду.

Президент Асоціації регіонального розвитку Анатолій Пархом’юк розповів про особливості співпраці з Луцьким НТУ та можливості спільної діяльності в контексті сталого розвитку.

Координатор Освітньої мережі сприяння сталому місцевому розвитку Ганна Мелеганич розповіла про перспективи роботи освітньої мережі та спільні проекти з Луцьким НТУ.

Начальник управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції Волинської обласної державної адміністрації Юрій Кресак окреслив перспективи розвитку проектної діяльності в контексті енергозбереження у Волинській області.

Велику зацікавленість у роботі конференції виявили студенти-переможці Волинського обласного конкурсу наукових робіт в сфері комплексного енергозбереження та енергоефективності за підтримки Спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», які презентували свої роботи та отримали цінні призи.

Оксана Урбан,
доцент кафедри економічної теорії