ВДАЛИЙ ВИСТУП КОМАНДИ ЛУЦЬКОГО НТУ
У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТУРНІРІ З КАРАТЕ
«КУБОК КАРПАТ»

2021 жовтня у Ворохті відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з карате.

У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів із 14 областей України.

Команда Луцького НТУ завоювала 8 нагород. У розділі «Командне куміте» вона стала другою, поступившись тільки команді «Любарт» із нашого міста. В особистій першості, в розділі «Косікі карате», студент групи ТМ-61 Дмитро Щурук, в цікавих та напружених поєдинках, зайняв І місце, а також, у розділі JKA, приніс команді ІІ місце.

У розділі «Ката» доцент кафедри фізичного виховання Луцького НТУ Олександр Панасюк здобув срібну нагороду, поступившись спортсмену із міста Стрий. Випускник машинобудівного факультету нашого університету Максим Бабич посів ІІ місце в розділі «Косікі карате» та ІІІ місце у розділі «JKA».

Крім того, рішенням міжнародної комісії Японської асоціації з карате, Олександру Панасюку було присвоєно міжнародний ІІІ дан. Вручення проводив президент Всеукраїнської федерації карате Олександр Крисько.

Вітаємо наших спортсменів з хорошим результатом та бажаємо їм міцного здоров’я і успіхів у спортивних досягненнях.

Кафедра фізичного виховання