Вечір знайомств для студентів-туристів

23 вересня 2015 року в приміщенні актового залу Луцького НТУ відбувся вечір знайомств студентів першого курсу зі студентами другого курсу спеціальності «Туризм». Свято розпочала завідувач кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності, професор Людмила Матвійчук (вона ж і куратор другокурсників), яка привітала студентів з початком нового навчального року і побажала успіхів у навчанні, творчої наснаги і неймовірних звершень.

Студенти групи ТР-21підійшли до організації вечора творчо, підготувавши фотопрезентацію «Наші перші екскурсії».

Цікаву вікторину «Найкращий знавець туризму» між студентами першого та другого курсу організував доцент Михайло Лепкий. До речі, всі запитання мали професійну складову, оскільки були спроектовані на туристичну галузь. Першокурсники отримали від своїх старших товаришів «Глобус» як символ професійного успіху туристів.

Серед гостей на святі були присутні студенти й інших факультетів. Вони вітали своїх колег творчими номерами. Найбільше усім сподобався музичний номер з гітарою.

Куратори групи ТР-11 Інна Тищук та групи ТР-21 Людмила Матвійчук, а також доцент кафедри Михайло Лепкий на завершення свята побажали студентам відкривати таємничі шляхи туристичних наук, пізнавати незвідані дороги туристичних маршрутів та підкорювати вершини туристичного професіоналізму!

Інна Тищук,
куратор групи ТР-11