ВЕЧІР ЗУСТРІЧІ ВИПУСКНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ
«ОБЛІК І АУДИТ» 2002, 2007 ТА 2012 РОКІВ

19 травня 2017 року в Луцькому національному технічному університеті відбулося хвилююче і величне свято – вечір зустрічі з випускниками спеціальності «Облік і аудит» 2002, 2007 та 2012 років. Традицією кафедри обліку і аудиту стало проводити зустрічі випускників, пов’язані з ювілейними датами з дня закінчення alma-mater.

У кожного свій життєвий шлях, однак саме тепла і зворушлива зустріч у стінах рідного університету з безтурботними і щасливими студентськими роками пробуджує в серці кожного випускника те, що не повторюється і не забувається.

З вітальними словами до випускників звернулися ректор Петро Савчук, проректор з науково-педагогічної роботи Валентин Талах, декан факультету обліку та фінансів Алла Московчук, завідувач кафедри обліку і аудиту Ірина Садовська.

Запрошені до слова випускники висловили подяку викладачам кафедри за отримані знання і досвід, за ту впевненість і віру в себе, яку вони несуть у житті.

Сюрпризом для гостей свята стала мандрівка в яскравий, неповторний та безтурботний світ юності, яку підготували студенти-обліковці.

Для викладачів кафедри обліку і аудиту – це прекрасна нагода зустрітися зі своїми незабутніми студентами-випускниками, для випускників – згадати чудові миті студентського життя, а для студентів, які теж завітали на свято, – познайомитися та поспілкуватися зі своїми майбутніми колегами.

Випускники 2002 року з викладачами

Випускники 2007 року з викладачами

Випускники 2012 року з викладачами

Шановні випускники, бажаємо вам нових творчих звершень, професійного росту, здоров’я і ще не раз повернутися у стіни рідного університету. І пам’ятайте, двері кафедри обліку і аудиту Луцького НТУ завжди відкриті для вас. До нових зустрічей!

Ірина Ткачук,
доцент кафедри обліку і аудиту

Більше фото на сторінці кафедри обліку і аудиту Луцького НТУ у Facebook: https://www.facebook.com/oia.lntu/?pnref=story