Експозиція Музею сучасного українського мистецтва Корсаків залишає незабутнє враження. Перш за все, вона вражає різноманітністю та оригінальністю представлених творів. У музеї можна насолодитися роботами відомих українських художників та талановитих молодих митців, що створюють сучасну культурну мапу України.

Споглядали на сучасне мистецтво здобувачі вищої освіти ОП Філологія (Прикладна лінгвістика).

ФілологіяФілологіяФілологія

Твори мистецтва представлені різними техніками: від живопису та скульптури до мультимедійних інсталяцій, що дозволяє відчути багатогранність та багатство сучасного українського перформансу.

Також студенти та викладачі мали можливість спостерігати за реалізацією унікального проєкту «Космогонія», який поєднує мистецтво, виробництво і філософію. У виставковій залі музею творить мистецьку історію відомий художник Петро Антип, який працює над створенням найбільшої картини в світі, яка називається «Космогонія», має площу 2000 метрів квадратних і захоплює своєю величчю та глибиною змісту. «Космогонія» переплітає в собі вражаючу естетику та глибокий зміст, розкриває нові горизонти крізь призму мистецтва.

Робота над проєктом розпочалася у жовтні 2022 року і тепер знаходить на завершильному етапі.

Філологія

Це найдовший за тривалістю перформанс в історії світового мистецтва – близько 3 тисяч годин. Робота складається з 9 тематичних частин та з понад 600 окремих фрагментів, які є самостійними артоб'єктами. Завершений проєкт міститиме відеоарт, скульптуру, інсталяцію, доповнену та віртуальну реальність. «Космогонія» створюється не лише для прикраси, а й для того, щоб змусити глядача задуматися над сутністю всесвіту та людського буття.

Це не просто картинне полотно, це спроба втілення уявлень про початок світу та нашого місця в ньому. Кожен квадратний метр цієї картини - це окрема історія, що веде нас у величний світ художньої творчості і філософських роздумів. Петро Антип не просто створює мистецтво - він змушує нас переосмислити наше сприйняття краси, переосмислити розуміння універсальних проблем людства.

ФілологіяФілологіяФілологія

«Космогонія» - це твір, який не лише залишить слід у світовій історії мистецтва, а й залишиться в пам'яті кожного, хто стане свідком цього величного творіння. Але, варто один раз побачити, ніж 100 разів почути – знайдіть час доторкнутися до великого мистецтва та відчути себе частиною унікального світу естетики та краси.

Гарант ОП Яновець Анжеліка та куратор Світлана Лобанова