«Великодній кошик» на факультеті бізнесу

3 травня на факультеті бізнесу відбувся благодійний конкурс «Великодній кошик». Захід зібрав усіх охочих та небайдужих, котрі долучилися до доброї справи – подарували частинку уваги та тепла тим, хто її заслуговує по справжньому.

Викладачі, студенти та працівники факультету зібрали Великодні смаколики та передали їх для мешканців Луцького геріатричного пансіонату. Алла Вікторівна Гнатюк – очільниця закладу, разом із колективом щиро подякувала за соціальну позицію та небайдужість, яку проявив факультет бізнесу, за постійну увагу й турботу, яку проявляє до цього закладу Луцький НТУ в цілому.

Слід зазначити, що сама благодійна акція відбулася у формі конкурсу. Кожна кафедра факультету представила своє творче оформлення Великоднього кошика. Незалежне журі конкурсу визначило переможців. Отож, найкраще, на думку журі, оформили свій пасхальний кошик студенти та викладачі кафедри маркетингу. Друге місце розділили між собою кафедра міжнародних економічних відносин та кафедра товарознавства й експертизи в митній справі. Призери конкурсу отримали заохочувальні подарунки.

Висловлюємо подяку всім учасникам благодійного заходу, нехай добро завжди повертається до вас сторицею!

Заступник декана факультету бізнесу Юрій Фесіна