ВЕЛИКОДНЯ РАДІСТЬ У ЛУЦЬКОМУ НТУ

Благодійна виставка-ярмарок «Великодня радість» відбулася 12 квітня у стінах Луцького НТУ.

Організували ярмарок викладачі і студенти факультету будівництва та дизайну спільно з Технічним коледжем і ГО «Автомайдан».

Як зазначив на презентації ярмарку його ініціатор, проректор з науково-педагогічної роботи Валентин Талах, цей передсвятковий захід стане традиційним і залучатиме щороку все більше і більше нових учасників.

Декан факультету будівництва та дизайну Олександр Бондарський та його заступник з навчально-виховної роботи Ольга Приступа розповіли, що ця мистецька імпреза є лише частиною Великоднього проекту, започаткованого на факультеті. Так, протягом тижня студенти прибирали в корпусах, висаджували кущі сакур і піонів, проводили майстер-класи Великоднього декору для усіх охочих.

Виготовлені на майстер-класах листівки, писанки, спечені паски та інші зібрані в університеті солодощі студенти передали на фронт через посередництво ГО «Автомайдан України» в рамках акції «Подаруй бійцям свято». Керівник організації Андрій Ольховий подякував молоді за Великодні подарунки для воїнів і за небайдужу громадську позицію.

«Першокурсники-дизайнери підготували графічну виставку писанок, третьокурсники – Великоднє дерево життя, а обємні писанки виконали студенти четвертого курсу. Вони і ж пекли пасочки. У процесі роботи нас обєднав урочистий та світлий настрій Великодня і любов до волинського орнаменту», – каже один з кураторів проекту, викладач кафедри дизайну Анна Дідух. Мисткиня розповіла, що більшість експонатів була виготовлена студентами на майстер-класі з текстильних сувенірів до Великодня, який відбувся 7 квітня у Волинському обласному краєзнавчому музеї.

Власноруч виготовлені Пасхальні віночки, флористичні композиції, сувеніри, вишивки та текстильну продукцію представили викладачі та студенти Технічного коледжу Луцького НТУ.

Під час виставки-ярмарку діяла фотозона, де можна було всім охочим зробити оригінальне та яскраве фото на згадку.

Також Студентська рада факультету будівництва і дизайну організувала квест «Веселі яйця для студентів», в якому взяли участь чотири команди. Завдання квесту стосувалися Великодньої тематики. Учасники шукали відповіді на теоретичні питання, складали з пазлів ескіз писанки, розповідали рецепти смачних пасок і намагалися віднайти справжнього Великоднього зайця. Переможці – команда «Цеглинки», до складу якої ввійшли студенти груп БДН-11 та БДН-12, отримали подарунки у вигляді додаткових балів до сесії.

На завершення ярмарку організатори висловили щиру вдячність усім учасникам і привітали спільноту Луцького НТУ з Великоднем, побажавши кожному з радістю і чистими помислами в серці зустріти Світле Христове Воскресіння.

Галина Мартинюк