В чергове в ЛНТУ відбулося засідання учасників читацького клубу. Саме у цьому осередку студенти та викладачі, любителі книги, збираються за єдиним кругом столом, аби обговорити прочитану літературу та знайти, крізь друковані сторінки, сенси життя.

Тут однодумці діляться своїми враженнями від прочитаних книг; проводять паралелі між історіями, надрукованими на сторінках та історіями прожитими нами; знаходять особисте натхнення та шукають власну мотивацію.

читацький клубчитацький клубчитацький клубчитацький клубчитацький клуб

Цього тижня зустріч у читацькому клубі була присвячена Всесвітньому дню поезії. Своїми талантами ділились студенти, викладачі та працівники університету.

Свої вірші читали доцент кафедри агрономії Марія Августинович, начальник наукового відділу Любов Федорусь, професор кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Ігор Кривов’язюк, студенти Гунько Назар та Діана Кішта.

Вірші були про кохання, війну, філософські роздуми. Кожен автор поділився своїм творчим шляхом, розповів про те, як з’являються поезії та про емоції, які переживає кожен, хто створює творчість.

Читацький клуб запрошує охочих долучатися до когорти закоханих у книгу та ділитися власними враженнями від літератури кожного останнього четверга місяця у бібліотеці ЛНТУ.

читацький клубчитацький клубчитацький клубчитацький клубчитацький клубчитацький клубчитацький клуб