16.02.2024 відбулася мотиваційна лекція з YEP щодо програми, кейсів, успішного досвіду стартапів від організаторів, що реалізувалася в рамках проекту AccEnt "Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти". Так, пані Дарина Тамбулатова погодилася розказати здобувачам освіти Луцького національного технічного університету про програми від YEP:
- Що таке Student Startup Battle? Коли? Як податись? Як проходить конкурс? Призи;
- Erasmus for young entrepreneurs: умови участі, як податись, суть програми;
- Інкубаційна програма від YEP.
![Птл](/sites/default/files/inline-images/IMG_1854_0.jpeg)
![Птл](/sites/default/files/inline-images/IMG_1855_0.jpeg)
Такий захід проводиться від Підприємницького університету з гаслом «Запросіть YEP на пару!». Минулого семестру вони провели близько 20 зустрічей, де розповіли про можливості від нас та партнерів. Викладачі зазначають, що студенти стають більш вмотивованими та зацікавленими у предметі. Саме тому була запрошена команда YEP на пару!
Серед здобувачів були бакалаври освітніх програм Економіка 1-го курсу, Управління персоналом 1-го курсу, Логістика 1-го та 2-го курсів, Економіка підприємства 1-го курсу, Підприємництво та бізнес-адміністрування 1-го курсу.
![Птл](/sites/default/files/inline-images/IMG_1856_0.jpeg)
![Птл](/sites/default/files/inline-images/IMG_1857_0.jpeg)
![Птл](/sites/default/files/inline-images/IMG_1858_0.jpeg)
Разом із здобувачами освіти захід відвідали професор Любов Ліпич під час пари з ОК Економіка сталого розвитку, професор Оксана Полінкевич під час пари з ОК Підприємництво та торгівля, доцент Оксана Хілуха під час пари з ОК Соціальна відповідальність, професор кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Ігор Кривов’язюк та аспірант кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Богдан Кривов’язюк.
Колектив кафедри дякує організаторам заходу YEP за змістовну та мотиваційну зустріч.
![Птл](/sites/default/files/inline-images/IMG_1859_0.jpeg)
![Птл](/sites/default/files/inline-images/IMG_1860.jpeg)
![Птл](/sites/default/files/inline-images/IMG_1861_0.jpeg)
Оксана Полінкевич, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики