16.02.2024 відбулася мотиваційна лекція з YEP щодо програми, кейсів, успішного досвіду стартапів від організаторів, що реалізувалася в рамках проекту AccEnt "Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти". Так, пані Дарина Тамбулатова погодилася розказати здобувачам освіти Луцького національного технічного університету про програми від YEP:

- Що таке Student Startup Battle? Коли? Як податись? Як проходить конкурс? Призи;

- Erasmus for young entrepreneurs: умови участі, як податись, суть програми;

- Інкубаційна програма від YEP.

Птл Птл

Такий захід проводиться від Підприємницького університету з гаслом «Запросіть YEP на пару!». Минулого семестру вони провели близько 20 зустрічей, де розповіли про можливості від нас та партнерів. Викладачі зазначають, що студенти стають більш вмотивованими та зацікавленими у предметі. Саме тому була запрошена команда YEP на пару!

Серед здобувачів були бакалаври освітніх програм Економіка 1-го курсу, Управління персоналом 1-го курсу, Логістика 1-го та 2-го курсів, Економіка підприємства 1-го курсу, Підприємництво та бізнес-адміністрування 1-го курсу.

Птл Птл Птл

Разом із здобувачами освіти захід відвідали професор Любов Ліпич під час пари з ОК Економіка сталого розвитку, професор Оксана Полінкевич під час пари з ОК Підприємництво та торгівля, доцент Оксана Хілуха під час пари з ОК Соціальна відповідальність, професор кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Ігор Кривов’язюк та аспірант кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Богдан Кривов’язюк.

Колектив кафедри дякує організаторам заходу YEP за змістовну та мотиваційну зустріч.

Птл Птл Птл

Оксана Полінкевич, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики