Від практиканта до успішного проект-менеджера

4 квітня 2015 року в стінах факультету бізнесу була організована зустріч успішної випускниці спеціальності «Логістика» Ольги Яскорської зі студентами спеціальності «Економіка підприємства», яка розповіла студентам про необхідність синтезу знань іноземної мови та логістики в умовах інтернаціоналізації сучасних підприємств. Студенти ознайомились із особливостями розвитку ТОВ «Модерн-Експо», його структурою, ринками збуту, корпоративною культурою. Лекторка зазначила, що професійний шлях вона розпочала із проходження практики на підприємстві ще під час навчання в Луцькому НТУ. Згодом випускниці  було запропоновано роботу в «Модерн-Експо», а саме – в колл-центрі. Зарекомендувавши себе як професійний та висококваліфікований фахівець, керівництво запропоновувало Ользі посаду проект-менеджера по роботі із Берлінським офісом. Реалізація знань іноземної мови та логістики дозволили досягти успіху на такому потужному підприємстві.

Ольга закликала студентів не лише наполегливо навчатись, але й вивчати іноземні мови, постійно розвиватись, оригінально мислити: «Знання однієї іноземної мови – це не перевага, а обовязковий чинник успішного працевлаштування». Дякуємо Ользі Яскорській за проведену цікаву зустріч!

Любов Ковальська,
завідувач кафедри