3 жовтня, здобувачі спеціальностей «Середня освіта (Інформатика)» та «Професійна освіта (цифрові технології)» разом із професором кафедри цифрових освітніх технологій Луцького національного технічного університету Ольгою Гулай відвідали одну з перших STEM-лабораторій на Волині, що діє при Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти.

лабораторія

Екскурсія була організована в рамках вивчення дисципліни «STEM технології в освіті» та для ознайомлення з досвідом колег у впровадженні STEM-освіти.

лабораторія

З вітальним словом до учасників заходу звернувся директор ВІППО, кандидат історичних наук, професор Петро Олешко, який наголосив на ключовій ролі цифрових технологій у сучасному житті.

Заступник директора з науково-педагогічної та освітньо-проєктної діяльності, доктор філософії в галузі педагогіки Наталія Рубльова розповіла про актуальність STEAM-освіти, яка поєднує природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering), мистецтво (Art) та математику (Mathematics).

лабораторія

Вона також акцентувала на тому, що світ сьогодні стикається з дефіцитом фахівців технічних напрямків, і попит на таких спеціалістів продовжує зростати. У відповідь на ці виклики, STEAM-освіта стає пріоритетним напрямом підготовки.

лабораторія

Ігор Оксенюк, фахівець відділу інформаційних технологій та дистанційної роботи, ознайомив студентів з новітніми цифровими пристроями та їх застосуванням у навчальному процесі. Він продемонстрував використання інноваційних технологій, які допомагають викладачам інтегрувати сучасні засоби у навчальну програму.

лабораторія

Під час екскурсії студенти ЛНТУ мали можливість не лише ознайомитися з особливостями функціонування STEM-лабораторії, але й випробувати сучасні технологічні пристрої. Особливе враження справив дизайн освітнього простору лабораторії, який гармонійно поєднується з її технічним забезпеченням. Отриманий досвід буде врахований у навчальному процесі на кафедрі цифрових освітніх технологій ЛНТУ.

лабораторія

Щиро дякуємо Наталії Рубльовій за організацію змістовної та цікавої екскурсії, яка стала важливим кроком у професійному зростанні наших студентів.